Bizi Tanıyın

 

    AKB Mermer bünyesinde aşındırıcı çözümlerle ilgileniyoruz. Bu çabalarımızla örneğin banyo dekorasyonunu yaparken doğru zımparayı bulabilmenizi veya tesisinizde üretime hız katmak için doğru taşlama taşını bulabilmenizi amaçlamaktayız. Bu sayede iş gücünüzle, çevreci duruşunuzla ve kârlılığınızla fark yaratabilirsiniz. 

 

     2009 yılında kurulmuş olan firmamız birçok bölgeden almış olduğu mermer çeşitlerini en güzel şekilde el işçiliği ve son teknoloji makineleriyle işleyip uygulamaya hazır hale getirip sizlere sunmanın heyecanıyla ve mutluluğuyla, hizmet anlayışımızı sizlerin takdirine bırakıyoruz. Devamlı olarak, çalışma koşullarımızı iyileştirmenin, gürültü ve tozu azaltmanın, birim zamanda işleyebileceğiniz parça sayısını artırmanın yollarını arıyoruz. Bu sırada çalışanların konforunu da iyileştirmek adına uygulama ergonomisini de göz önünde bulunduruyoruz.

    'Doğru' her müşteri için ayrı bir anlama geliyor. Ve eğer aradığınız çözüme bugün sahip değilsek, yarın bu çözümü mutlaka geliştireceğimiz konusunda bize güvenebilirsiniz. Yaşam alanları ve inşaat piyasasının dünya çapında lideri Mermerin bir markası olan AKB Mermer; kesme, taşlama, kaynak dikişi temizleme, finisaj ve polisaj konularında tüm pazarlara, malzeme ve uygulamalara yönelik olarak en geniş ürün yelpazesini sunmaktadır. AKB Mermer bu sırada tüm pazarlara hitap etmekte, her malzeme çeşidine yönelik çözümleriyle en ileri teknolojiyi en makul fiyata sunmaktadır. Dolayısıyla ihtiyaçlarınız arttıkça, AKB Mermer ‘in dünya çapındaki teknik uzmanlığına erişimimiz de sizin günlük uygulamalarınızda fark yaratabilmeniz adına daha da önem kazanmaktadır. Türkiye'de bölgesel teknik uzmanlık bilgisine erişimimiz bulunmaktadır. 

     Güçlü bir kuruluş olarak günlük yaşamınızda bulunmaktan gurur duyuyoruz. Çalışanlarımız ile  yerel çözümler üreten küresel bir markayız. Evde veya iş yerinde her gün kullandığınız malzemeleri çalışanlarımız tespit etmekte, üretmekte, dağıtmakta ve satışını gerçekleştirmektedir. Tecrübeye dayalı bilgi birikimi sayesinde ekibimiz sizlere güçlü, hassas, kullanımı kolay aşındırıcı çözümleri üretme imkanı sağlamaktadır. Uygulama, pazar ve ürünlerimiz hakkında daha çok bilgi almak üzere sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.  Ürünlerimizde sizin ihtiyaçlarınıza özel değişiklikler de yapabiliyoruz. Çünkü AKB Mermer'de önemli olan, sizin önem verdiğiniz konular için çözümler sunulmasıdır.